Na długi czas - książka w języku Polskim

Drewno Holz 100  jest z pewnością najbardziej innowacyjną technologią w budownictwie z drewna naszych czasów.

Z uwagi ze domy te budowane są z drewna masywnego to jest  w pełni z materiału odnawialnego  ekologicznie  przez co są trwale i dają możliwość zamieszkania w nich kilku pokoleniom. Prastare i sprawdzone tradycyjne budownictwo z drewna  jest połączone z nowoczesną technologią i najnowszymi  osiągnięciami naukowymi.

Erwin Thoma przekazuje w tej książce tajemnice zawodowe, prezentując  kreatywne i wskazujące drogę budowle z drewna ścinanego w harmonii z fazami księżyca. Daje przykłady i wskazówki do planowania i budowy z drewna - domów, ogrodów zimowych, podłóg , mebli, zabezpieczeń przeciwko promieniowaniu radiacyjnemu i dotyczące  tłumień akustycznych. Tłumaczy jak w budownictwie optymalnie wykorzysta  glinę i jak w czasie ogrzewania domów stworzy nie tylko przytulność pomieszczeń lecz również oszczędność energetyczną i finansową.

Technologia ta daje możliwość budowania domów zdrowych i ekologicznych.
HOLZ100 jest światowym Patentem w budownictwie z drewna, który Ing. Dr. Erwin Thoma opracował i konstruktywnie rozbudował we współpracy z kilkoma europejskimi Uniwersytetami.

Ta książka zmienia w życiu i w budownictwie nasze konwencjonalne przyzwyczajenia.

« powrót