DomDrewno100 na XVIII Sądeckich Targach

Zapraszamy na XVIII Sądeckie Targi "DOM i Otoczenie", gdzie na naszym stoisku będą mogli Państwo poznać szczegóły  budowy domów w technologii Holtz100 oraz zakupić naszą książkę.

Tradycyjnie odbędą się one na terenie Hali Sportowej MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej 34 w Nowym Sączu. Targi odbędą się w dniach: 28 - 30 marzec 2014.

Patronat Honorowy nad imprezą objął – Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak.
To dzięki lokalnym przedsiębiorcom Targi w Nowym Sączu, mają swoją cykliczność i tradycję. Wpisały się w harmonogram imprez organizowanych w Nowym Sączu. To dzięki nim mieszkańcy Nowego Sącza oraz Powiatu Nowosądeckiego maja okazję podczas trzech dni targowych zapoznać się z aktualna ofertą z branży: budownictwa, instalacji, wnętrz, otrzymać fachowe porady, dokonać wyboru odpowiednich materiałów, a nawet złożyć zamówienie i zakupić na bardzo korzystnych warunkach.

Forum dyskusyjne na temat Budownictwa Energooszczędnego

W tegorocznej edycji Sądeckich Targów "Dom i Otoczenie" Organizator targów wraz z Sądeckim Klastrem Energii Odnawialnej proponują Państwu udział w imprezie towarzyszącej w formie Targowego Forum Dyskusyjnego. Umożliwiamy w ten sposób wymianę poglądów, pogłębienie wiedzy i prowadzenia merytorycznych dyskusji. W ramach proponowanych bloków tematycznych do chwili obecnej zarezerwowano moduły jak w załączeniu.

 

« powrót